
Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 5Вт 4200К R50-5-4200-14 E14
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000038867
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна лампа Vestum 1-VS-1111 потужністю 18 Вт дає 1600 Лм. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, вона дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Лампа має нейтральне світло, що робить її підходящою для кабінету, кухні, коридору або ванної. Стандартний цоколь E27 підходить для люстр, торшерів, настільних ламп і настінних світильників.
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-265 В, і запобігає пульсації. Лампа несумісна з диммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу, безперебійну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 87×50×50 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Гриб |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231704 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


