
Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 7Вт 4200К R63-7-4200-27 E27
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000038868
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 7Вт 4200К R63-7-4200-27 E27 має стандартний цоколь Е27 і підходить для більшості домашніх світильників. Забезпечує яскраве і рівномірне освітлення. Вмикається миттєво — за 0,1-0,2 секунди.
Характерні особливості:
• Екологічність. Не містить шкідливих хімічних речовин і з'єднань.
• Безпека. Не випромінює ультрафіолет. Відповідає всім нормам електротехнічної та пожежної безпеки.
• Стабільність. Працює без перебоїв при напрузі живлення 220-240 В.
Світлодіодні лампи для вашого будинку в магазині «Евросвет»
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Ми пропонуємо великий вибір світлодіодного освітлення. Кожен товар має гарантію 12 місяців від виробника.
Характерні особливості:
• Екологічність. Не містить шкідливих хімічних речовин і з'єднань.
• Безпека. Не випромінює ультрафіолет. Відповідає всім нормам електротехнічної та пожежної безпеки.
• Стабільність. Працює без перебоїв при напрузі живлення 220-240 В.
Світлодіодні лампи для вашого будинку в магазині «Евросвет»
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Ми пропонуємо великий вибір світлодіодного освітлення. Кожен товар має гарантію 12 місяців від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 7 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 100×63×63 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Гриб |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231735 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


