Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 6Вт 4200К С-6-4200-27 E27 потужністю 6 Вт замінить 45 Вт лампочку розжарювання і знизить витрати на електроенергію до 8 разів.
Які проблеми вирішить купівля лампи:
• Економічність: термін служби лампи — від 30 тис. годин, при безперервній роботі лампа прослужить 3 роки, в побутовому використанні лампи вистачить на мінімум 6-8 років.
• Якісне освітлення: лампа дає денне світло нейтрального відтінку, який з точністю передає колір освітлюваних предметів.
• Умови експлуатації: лампа безперебійно працює при зниженні потоку електрики до 20%. Міцна колба витримує перепади температур (від -20° до +40°), несильні удари: при монтуванні лампу важко пошкодити.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
На сайті «Евросвет» продають LED-лампи різних розмірів і призначення. Менеджер допоможе обрати лампу: зателефонуйте нам або залиште заявку на онлайн консультацію.
Які проблеми вирішить купівля лампи:
• Економічність: термін служби лампи — від 30 тис. годин, при безперервній роботі лампа прослужить 3 роки, в побутовому використанні лампи вистачить на мінімум 6-8 років.
• Якісне освітлення: лампа дає денне світло нейтрального відтінку, який з точністю передає колір освітлюваних предметів.
• Умови експлуатації: лампа безперебійно працює при зниженні потоку електрики до 20%. Міцна колба витримує перепади температур (від -20° до +40°), несильні удари: при монтуванні лампу важко пошкодити.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
На сайті «Евросвет» продають LED-лампи різних розмірів і призначення. Менеджер допоможе обрати лампу: зателефонуйте нам або залиште заявку на онлайн консультацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 180 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 100×37×37 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Свіча |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231858 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴









