
Лампа світлодіодна Євросвітло 12Вт 6400К A-12-6400-27 Е27
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000040822
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 12Вт 6400К A-12-6400-27 Е27 беруть для освітлення вулиць і приміщень. Працює в спеку (до +40° C) і на морозі (при -20° C).
Які проблеми вирішить ЛЕД-лампа
Лампа оснащена цоколем E27 — підходить для більшості освітлювальних приладів. Лед-лампа допоможе:
1. Скоротити витрати. Лед-лампа споживає на 45-75% менше електроенергії, ніж електролампа.
2. Якісно освітити приміщення. Температура кольору 6400К. Лампа випромінює холодне, яскраве світло, добре освітлює приміщення.
3. Забезпечити пожежну безпеку. Корпус моделі майже не нагрівається.
LED лампа працює понад 3 роки. У колбі немає ртуті, тому лампа безпечна.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Компанія «Євросвітло» поставляє світлотехніку по всій Україні. Зателефонуйте менеджеру, і він допоможе підібрати потрібну лампу та оформити замовлення.
Які проблеми вирішить ЛЕД-лампа
Лампа оснащена цоколем E27 — підходить для більшості освітлювальних приладів. Лед-лампа допоможе:
1. Скоротити витрати. Лед-лампа споживає на 45-75% менше електроенергії, ніж електролампа.
2. Якісно освітити приміщення. Температура кольору 6400К. Лампа випромінює холодне, яскраве світло, добре освітлює приміщення.
3. Забезпечити пожежну безпеку. Корпус моделі майже не нагрівається.
LED лампа працює понад 3 роки. У колбі немає ртуті, тому лампа безпечна.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Компанія «Євросвітло» поставляє світлотехніку по всій Україні. Зателефонуйте менеджеру, і він допоможе підібрати потрібну лампу та оформити замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Вага (кг) | 0,035 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 864 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,6 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 220 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 120×60×60 |
| Сила тока | 95 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Стандартна(груша) |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005359757 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴


