
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40)
779 ₴
- В наявності
- Код: 000040893
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40) підійде для великого приміщення, де потрібно встановити одне потужне джерело світла. Її також встановлюють у дворах, на дачах і прибудинкових територіях, на спортивних і дитячих майданчиках.
Плюси потужних світлодіодних ламп
Лампу світлодіодну високопотужну Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40) беруть, коли потрібно отримати потужне освітлення і заощадити.
Led-лампи обирають, тому що вони:
• Економічні — споживають в 7-10 разів менше енергії, ніж лампи розжарювання і люмінесцентні аналоги.
• Довговічні — працюють до 25 000 годин без ремонту і заміни за умов нормальної експлуатації і стабільній напрузі.
• Яскраві — одного світильника вистачить, щоб рівномірно освітити велику територію.
Плюси потужних світлодіодних ламп
Лампу світлодіодну високопотужну Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40) беруть, коли потрібно отримати потужне освітлення і заощадити.
Led-лампи обирають, тому що вони:
• Економічні — споживають в 7-10 разів менше енергії, ніж лампи розжарювання і люмінесцентні аналоги.
• Довговічні — працюють до 25 000 годин без ремонту і заміни за умов нормальної експлуатації і стабільній напрузі.
• Яскраві — одного світильника вистачить, щоб рівномірно освітити велику територію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 265×138×138 |
| Сила тока | 482 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E40 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546287 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴


