
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E40/E27)
259 ₴
- В наявності
- Код: 000040895
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E40) з великим цоколем Е40 обирають, коли потрібно освітити приміщення одним, але дуже потужним приладом.
Особливості потужних світлодіодних ламп з цоколем Е40
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E40) монтується в збільшений патрон діаметром 4 см. Її обирають для складів, цехів, під'їздів, дворів і дачних ділянок.
Переваги лампи:
• Рівномірне освітлення — матова лампа дає розсіяне світло, яке не відблискує.
• Адекватна передача кольору — холодне світло 6400 К не спотворює кольори.
• Низький рівень споживання енергії — лампа класу А + споживає в 10 разів менше енергії, ніж аналогічна лампа розжарювання.
Особливості потужних світлодіодних ламп з цоколем Е40
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E40) монтується в збільшений патрон діаметром 4 см. Її обирають для складів, цехів, під'їздів, дворів і дачних ділянок.
Переваги лампи:
• Рівномірне освітлення — матова лампа дає розсіяне світло, яке не відблискує.
• Адекватна передача кольору — холодне світло 6400 К не спотворює кольори.
• Низький рівень споживання енергії — лампа класу А + споживає в 10 разів менше енергії, ніж аналогічна лампа розжарювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 201×117×117 |
| Сила тока | 258 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27/E40 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


