
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 60Вт 6400К (VIS-60-E40/E27)
439 ₴
- В наявності
- Код: 000040897
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну Євросвітло 60Вт 6400К (VIS-60-E40) обирають для основного освітлення великих площ. Вона підійде для складу, офісу, прибудинкової території, під'їзної алеї.
Чому клієнти обирають потужні світлодіодні лампи?
Лампа світлодіодна потужна Євросвітло 60Вт 6400К (VIS-60-E40) за яскравістю освітлення відповідає лампі розжарювання в 540 Вт, а термін її «життя» майже в два рази більше.
За що ще клієнти люблять світлодіодні лампи:
•
Чому клієнти обирають потужні світлодіодні лампи?
Лампа світлодіодна потужна Євросвітло 60Вт 6400К (VIS-60-E40) за яскравістю освітлення відповідає лампі розжарювання в 540 Вт, а термін її «життя» майже в два рази більше.
За що ще клієнти люблять світлодіодні лампи:
•
Якість — всі товари проходять перевірку на заводі та після транспортування на склад.
•
М'яке світло — матовий розсіювач створює рівномірне освітлення, яке не спотворює кольори.
•
Екологічність — ви рідше міняєте лампочки, а тому робите менше сміття, який шкодить природі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 253×138×138 |
| Сила тока | 361 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27/E40 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546324 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴


