Хомут кабельна стяжка багаторазова ENERGIO 4.6x350 біла (100 шт.)
- В наявності
- Код: NCTRT-46-350We
270 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Стяжки кабельні нейлонові (хомут пластиковий) — призначені для фіксування дротів і кабелів у джгути, що підходять на конкретний пристрій. Стяжки практично не замінні для прокладання електричних кабелів — монтажні роботи з їх використанням будуть надійними, швидкими й економними.
Завдяки матеріалу нейлон 66 стяжки забезпечують високу гнучкість і міцність, а також стійкі до довкілля та можуть зберігати свої механічні властивості на тривалий період. Нейлонові стяжки доступні у двох кольорах: чорний і білий колір.
У хомутах використовується замок, що фіксує виріб у закритому стані. Його конструкція передбачає одноразове використання. Цей тип кріплення є нерозбірним з'єднанням, міцність конструкції на розрив дуже висока.
Температура середовища під час монтажу: від -10 °C до +60 °C, температура використання від -40 °C/+80 °C.
Міцність хомутів на розрив від 14 до 65 кг.
Характеристики:
| Властивості | |
| Діаметр ув'язки | від 7 до 110 мм |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Мінімальна межа міцності | 60 кг |
| Тип | З кільцем |
| Колір | Чорний |
| Експлуатаційна температура | -20 до +60°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Область застосування хомута | Для кабелів |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 270 ₴











