
Адаптер 400W VESPA-400
993,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-004-0400-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 400W VESPA-400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 400W Вт |
| Вихідна напруга | DC 12 V В |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 224 мм х 60 мм х 31мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993,24 ₴


