
LED Світильник архітектурний AR072G IP54 VIDEX GU10x2
1 189 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10x2 - високотехнологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується дві лампочки з цоколем GU10 і максимальною потужністю 50W кожна.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR072G |
| Вага | 820г |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 50W Max x 2 Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 80mm х 112mm х 225mm |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор | MR16 |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246480901 |
- Ціна: 1 189 ₴





