
Настільна мармітниця 35х22.5х15.5 см марміт порцелянаовий для других страв 1,5 л HP1026
1 249 ₴
- В наявності
- Код: HP1026
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна мармітниця кругла на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики прямокутного марміту: Об'єм: 1,5 літра; Розмір: 35х22.5х15.5 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал: кришки скло; Матеріал: підставки метал. порцелянаовий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Скло |
| Призначення | Для других страв |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 350 см |
| Об`єм | 1.5 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴






