Стельовий світильник Vestum Cell VS-90052 потужністю 30Вт ідеально підходить для освітлення житлових та комерційних приміщень. Світловий потік у 2900 Лм забезпечує достатнє освітлення для приміщення площею приблизно 20м2. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Монтаж світильника відбувається на дюбеля. Для підключення до мережі наявна колодка швидкого монтажу.
Світильник має вологозахист IP40 і рекомендується до установки в приміщенні. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 165-265В, і запобігає пульсації. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильників Vestum:
Надійний корпус, що стійкий до пошкоджень.
Швидкий і зручний монтаж.
Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 165-265В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 180 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 100×37×37 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Свіча |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231827 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴



