
Лампа EVROLIGHT L-600 4000K 9Вт трубчаста LED
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000041032
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа EVROLIGHT Т8 завдяки двосторонньому підключенню сумісна з більшістю світильників, доступних в Україні. А технічні параметри враховують умови використання і на промисловості, і вдома.
Лампа захищена від імпульсних перешкод і перепадів напруги. Допустимий діапазон складає 165-300 В. Цоколь G13 пластиковий, він не підтримує горіння і забезпечує ізоляцію для захисту людей від ураження електрикою.
Спектр 4000К стимулює мозок на продуктивну працю протягом багатьох годин, тому лампи з таким спектром обирають для приміщень, де люди проводять багато часу.
Важливо: лампу можна підключати до корпусу для люмінесцентних ламп тільки після того, як відключили баласт в корпусі.
Лампа захищена від імпульсних перешкод і перепадів напруги. Допустимий діапазон складає 165-300 В. Цоколь G13 пластиковий, він не підтримує горіння і забезпечує ізоляцію для захисту людей від ураження електрикою.
Спектр 4000К стимулює мозок на продуктивну працю протягом багатьох годин, тому лампи з таким спектром обирають для приміщень, де люди проводять багато часу.
Важливо: лампу можна підключати до корпусу для люмінесцентних ламп тільки після того, як відключили баласт в корпусі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Потужність | 9 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,6 |
| Колірна температура | денне світло (4000K) |
| Кут розсіювання | 270 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 165-300 В |
| Робоча температура | -15 +45 С |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 600×28×28 |
| Сила тока | 60 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Трубка (лінійна) |
| Цоколь | G13 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100006076172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



