
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 25Вт 6400К (VIS-25-E27)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000040888
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну ЕВРОСВЕТ 25Вт 6400К (VIS-25-E27) беруть для складів, заводів, промислових підприємств і вулиці. Вона дає рівномірне потужне світло і споживає в 10 разів менше електроенергії, ніж лампа розжарювання такої ж яскравості.
Покупці обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 25Вт 6400К (VIS-25-E27) підходить для місць, де важливо яскраве освітлення, що не спотворює колір.
Особливості освітлювального приладу:
1. Температура світла — 6400 К. Рівномірне холодне світло потрібне в просторих приміщеннях.
2. Цоколь — Е27. Універсальний цоколь підходить для більшості освітлювальних приладів.
3. Довгий термін служби, Лампа працює до 5 років: в 2,5 рази довше, ніж люмінесцентний аналог, за умов нормальної експлуатації і стабільної енергомережі.
Всі світильники проходять контроль на заводі. Фахівці перевіряють якість комплектуючих і складання корпусу.
Покупці обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 25Вт 6400К (VIS-25-E27) підходить для місць, де важливо яскраве освітлення, що не спотворює колір.
Особливості освітлювального приладу:
1. Температура світла — 6400 К. Рівномірне холодне світло потрібне в просторих приміщеннях.
2. Цоколь — Е27. Універсальний цоколь підходить для більшості освітлювальних приладів.
3. Довгий термін служби, Лампа працює до 5 років: в 2,5 рази довше, ніж люмінесцентний аналог, за умов нормальної експлуатації і стабільної енергомережі.
Всі світильники проходять контроль на заводі. Фахівці перевіряють якість комплектуючих і складання корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 180×95×95 |
| Сила тока | 159 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546232 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴


