
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 30Вт 6400К (VIS-30-E27)
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000040889
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К (VIS-30-E27) обирають в приміщення, де потрібно багато світла: в клас, майстерню, склад, цех заводу.
Чому обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К (VIS-30-E27) дає світловий потік 3000 Лм — такий же, як лампа розжарювання в 300 Вт. Вона підійде для рівномірного освітлення великого простору або яскравого підсвічування робочої поверхні.
Модель обирають, тому що вона:
• Універсальна — цоколь Е27 один з найпоширеніших, вам не потрібні додаткові перехідники.
• Економічна — вартість світильника не бюджетна, але лампа витрачає в 10 разів менше електрики, ніж лампа розжарювання.
• Екологічна — прилад працює до 25 000 годин при нормальній експлуатації і стабільній електромережі, ви міняєте лампочки рідше і зменшуєте кількість відходів.
Щороку фахівці покращують технологію, встановлюють нові світлодіоди і драйвери, щоб лампи споживали менше електрики і світили яскравіше.
Де купити світлодіодні світильники в Україні
В інтернет-магазині «Евросвет» наявні в продажу потужні світлодіодні світильники для приміщень і вулиць. Потрібна допомога у виборі? Задайте нам питання будь-яким зручним способом: зателефонуйте, напишіть в чаті або на електронну пошту.
Чому обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К (VIS-30-E27) дає світловий потік 3000 Лм — такий же, як лампа розжарювання в 300 Вт. Вона підійде для рівномірного освітлення великого простору або яскравого підсвічування робочої поверхні.
Модель обирають, тому що вона:
• Універсальна — цоколь Е27 один з найпоширеніших, вам не потрібні додаткові перехідники.
• Економічна — вартість світильника не бюджетна, але лампа витрачає в 10 разів менше електрики, ніж лампа розжарювання.
• Екологічна — прилад працює до 25 000 годин при нормальній експлуатації і стабільній електромережі, ви міняєте лампочки рідше і зменшуєте кількість відходів.
Щороку фахівці покращують технологію, встановлюють нові світлодіоди і драйвери, щоб лампи споживали менше електрики і світили яскравіше.
Де купити світлодіодні світильники в Україні
В інтернет-магазині «Евросвет» наявні в продажу потужні світлодіодні світильники для приміщень і вулиць. Потрібна допомога у виборі? Задайте нам питання будь-яким зручним способом: зателефонуйте, напишіть в чаті або на електронну пошту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 180×102×102 |
| Сила тока | 196 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546249 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴


