
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E27)
249 ₴
- В наявності
- Код: 000040890
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E27) беруть для освітлення залів, гаражів, складських приміщень, промислових підприємств. Вона забезпечує яскраве холодне світло і не спотворює кольори.
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E27) підходить для освітлення магазинів і майстерень. Вона не випромінює ультрафіолет, який псує і знебарвлює матеріали.
Інші переваги моделі:
• Енергоефективність — лампа споживає в 10 разів менше електрики, ніж аналогічні за потужністю лампи розжарювання.
• Надійність — завод-виробник перевіряє якість комплектуючих і збірки, і дає сертифікати якості на всі товари.
• Економічність — при нормальній експлуатації і стабільній електромережі лампа працює до 5 років без заміни та обслуговування.
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40Вт 6400К (VIS-40-E27) підходить для освітлення магазинів і майстерень. Вона не випромінює ультрафіолет, який псує і знебарвлює матеріали.
Інші переваги моделі:
• Енергоефективність — лампа споживає в 10 разів менше електрики, ніж аналогічні за потужністю лампи розжарювання.
• Надійність — завод-виробник перевіряє якість комплектуючих і збірки, і дає сертифікати якості на всі товари.
• Економічність — при нормальній експлуатації і стабільній електромережі лампа працює до 5 років без заміни та обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 201×117×117 |
| Сила тока | 258 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


