Паяльний набір ZD-735A (паяльник, підставка, 5 наконечників, припій, стружка)
- В наявності
- Код: 13-0736
828 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Паяльний набір ZD-735A призначений для контактної пайки SMD-компонентів і радіодеталей. Цей набір складається з паяльника ZD-735 (60W), складаної підставки для паяльника, 5-ти змінних жал різної форми, припою в колбі, а також стружки для очищення жала.
Джерелом живлення для паяльника служить побутова електрична є 220В. Потужність паяльника 60 Вт (максимальна). Є регулювання температури в діапазоні від 100 до 500°C.
Набір підійде для тих, хто не має бажання або можливості витрачати час на пошуки основних аксесуарів для паяльників. З цим набором ви одразу зможете розпочати пайку.
Особливості паяльника:
- Пластикова ручка із силіконовою вставкою
- Регулювання температури нагріву
Характеристики паяльника:
- Потужність: 25 Вт (номінальна), 60 Вт (максимальна)
- Напруга живлення: 220 В
- Тип нагрівача: керамічний
- Діапазон температур: +100...+500°C
Комплектація:
- Паяльник ZD-735
- Змінне жало (5 шт.)
- Підставка під паяльник
- Припій (у колбі)
- Стружка для очищення жала
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір електромонтажного інструменту |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Набори інструментів для пайки |
- Ціна: 828 ₴













