
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 60Вт 4200К (VIS-60-E40/E27)
429 ₴
- В наявності
- Код: 000042334
- +380 (97) 899-20-00
Чому клієнти обирають потужні світлодіодні лампи?
Лампа світлодіодна потужна ЕВРОСВЕТ 60Вт 4200К (VIS-60-E40) за яскравістю освітлення відповідає лампі розжарювання в 540 Вт, а термін її «життя» майже в два рази більше.
За що ще клієнти люблять світлодіодні лампи:
•
Якість — всі товари проходять перевірку на заводі та після транспортування на склад.
•
М'яке світло — матовий розсіювач створює рівномірне освітлення, яке не спотворює кольори.
•
Екологічність — ви рідше міняєте лампочки, а тому робите менше сміття, який шкодить природі.
Де купити світлодіодні лампи в Україні?
У фірмовому магазині Евросвет ми підберемо освітлювальні прилади для дому, офісу, майстерні або вулиці за оптимальною вартістю. Наші менеджери знають все про світлодіодні лампи. Вони допоможуть вам вибрати відповідні лампи швидше.
Потрібна консультація? Напишіть нам повідомлення або зателефонуйте прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 253×138×138 |
| Сила тока | 361 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27/E40 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100006777635 |
- Ціна: 429 ₴


