
Лампа світлодіодна Євросвітло 18Вт 4200К A-18-4200-27 Е27
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040689
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна Євросвітло 18Вт 4200К A-18-4200-27 Е27 має класичну форму лампочки, проте її потужність становить 18 Вт, що робить її найпотужнішою світлодіодною лампою в лінійці наших товарів. Стандартний цоколь дозволяє приєднати її до більшості світильників і люстр. Світловий потік — 1800 люмен, для розуміння, це як стара лампочка розжарювання 150 Вт.
Перевагами лампи світлодіодної Євросвітло 18Вт 4200К A-18-4200-27 Е27 також є:
• Енергоефективність. При помірному споживанні вона одна здатна освітити невелике приміщення до прийнятного рівня.
• Економія. Вже неодноразово згадувалося про її низьку потужність при помірній ціні, однак варто враховувати, що при нормальних умовах експлуатації лампа прослужить в рази довше «економки», що збереже ваш бюджет як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.
• Денне світло нейтрального спектра підійде під більшість приміщень, де люди проводять багато часу.
Перевагами лампи світлодіодної Євросвітло 18Вт 4200К A-18-4200-27 Е27 також є:
• Енергоефективність. При помірному споживанні вона одна здатна освітити невелике приміщення до прийнятного рівня.
• Економія. Вже неодноразово згадувалося про її низьку потужність при помірній ціні, однак варто враховувати, що при нормальних умовах експлуатації лампа прослужить в рази довше «економки», що збереже ваш бюджет як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.
• Денне світло нейтрального спектра підійде під більшість приміщень, де люди проводять багато часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 18 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Вага (кг) | 0,085 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 842 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 220 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 150×80×80 |
| Сила тока | 120 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Стандартна(груша) |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100004919044 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


