
Лампа світлодіодна Євросвітло 10Вт 6400К A-10-6400-27 Е27
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040821
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стельовий світильник Vestum Crystal VS-91033 потужністю 80Вт ідеально підходить для освітлення житлових та комерційних приміщень. Світловий потік у 7500 Лм забезпечує достатнє освітлення для приміщення площею приблизно 30м2. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Монтаж світильника відбувається на дюбеля. Для підключення до мережі наявна колодка швидкого монтажу.
Світильник має вологозахист IP40 і рекомендується до установки в приміщенні. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 165-265В, і запобігає пульсації. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильників Vestum:
Надійний корпус, що стійкий до пошкоджень.
Швидкий і зручний монтаж.
Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 165-265В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,025 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 220 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 108×60×60 |
| Сила тока | 71 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Форма колбі | Стандартна(груша) |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005359733 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


