

Люстра світлодіодна smart з пультом керування 100 ват "MONARCH-100 3CCT"
- В наявності
- Код: 019-079-0100-010
2 740,31 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна smart з пультом керування 100 ват "MONARCH-100 3CCT"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній Метал Силікон |
| Потужність | 50W/100W Вт |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 880 мм х 500 мм х 1000 мм |
| Світловий потік (лм) | 7000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Черний |
| Колірна температура, К | 3000K 4200K 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740,31 ₴




