
LED Світильник з вентилятором VIDEX CLF01 60W 3000K-4200K-6000K Black
3 973 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник з вентилятором VIDEX CLF01 60W 3000K-4200K-6000K поєднує функцію освітлення та циркуляції повітря, допомагаючи створити комфортну атмосферу в приміщенні в будь-яку пору року. Завдяки високій потужності 60W та світловому потоку 5400Lm забезпечує яскраве й комфортне освітлення, а високий індекс кольоропередачі Ra>90 дозволяє передавати кольори природно та без спотворень. Завдяки широкому куту розсіювання 140° світло м’яко та рівномірно заповнює простір.
Вбудований вентилятор підтримує 6 режимів швидкості з максимальною швидкістю обертання 246 обертів/хвилину. Працює неймовірно делікатно: на максимальній швидкості рівень шуму досягає 50dB — це тихіше, ніж звичайна спокійна розмова в кімнаті або приглушений звук фонової музики.
Світильник-вентилятор легко адаптується до різних ситуацій: використовуйте окремо освітлення, окремо вентилятор або поєднуйте обидві функції для максимального комфорту.
Пристрій вирізняється широким набором функцій, які дозволяють легко налаштовувати освітлення та роботу вентилятора під різні потреби.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ:
- Регульована колірна температура світла: 3000К / 4200К / 6000К
- Плавне регулювання яскравості та колірності
- Режим нічного освітлення для комфортного відпочинку в темну пору доби.
- 6 рівнів швидкості роботи лопатей
- Режим прохолодного низхідного потоку або висхідної рециркуляції теплого повітря
- Режим природного бризу зі змінною швидкістю вентилятора
- Встановлення таймеру на світильник на 2 або 4 години.
- Можливість роботи у трьох режимах — лише світло, лише вентиляція або світло з вентиляцією одночасно
- Дистанційне ввімкнення/вимкнення світильника та вентилятора
- Перемикання між колірністю та нічним режимом за допомогою настінного вимикача
КЕРУВАННЯ ФУНКЦІЯМИ СВІТИЛЬНИКА:
Функціями світильника можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування, що входить у комплект. Щоб сполучити пульт із світильником, достатньо ввімкнути світильник і швидко натиснути на пульті кнопку «SETUP».
1. Ввімкнення та вимкнення світла: ON / OFF
2. Вимкнення світла і вентилятора одночасно: ALL OFF
3. Перемикання між колірною температурою світла 3000К / 4200К / 6000К: кнопка «К»
- 3000K (тепле світло): створює затишну атмосферу для житлових приміщень — спалень, віталень або коридорів; ідеально підходить для освітлення у вечірній час, гарно підкреслює теплі відтінки інтер’єру та декоративних елементів.
- 4200K (нейтральне біле світло): універсальне рішення для офісів, кухонь, гардеробних, холів чи сходових кліток; забезпечує природне освітлення, яке не спотворює кольори та підходить для щоденного користування.
- 6000K (денне біле світло): оптимальне для робочих зон, технічних приміщень, майстерень або комерційних просторів; підсилює чіткість і концентрацію.
4. Нічний режим освітлення: кнопка, розташована справа від кнопки «К».
5. Плавне зменшення колірної температури світла: К-
6. Плавне збільшення колірної температури світла: К+
7. Плавне збільшення яскравості світла: +
8. Плавне зменшення яскравості світла: –
9. Низхідний та висхідний потоки повітря: кнопка ««F/R»:
- Низхідний потік повітря створює приємний охолоджувальний ефект («F»).
- Висхідний потік повітря рециркулює тепло і вирівнює температуру в приміщенні («R»).
10. Встановлення таймеру на 2 або 4 години: кнопка «2H/4H».
11. Швидкість роботи лопатей: кнопки 1-6:
1 – 175 обертів/хвилину
2 – 191 оберт/хвилину
3 – 203 оберти/хвилину
4 – 219 обертів/хвилину
5 – 234 оберти/хвилину
6 – 246 обертів/хвилину
12. Режим природного бризу – імітація справжнього свіжого вітру: кнопка, розташована вище «FAN OFF».
13. Вимкнення тільки вентилятора: «FAN OFF».
КЕРУВАННЯ СВІТЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ НАСТІННОГО ВИМИКАЧА
Щоб циклічно перемикатись між колірною температурою світла та нічним режимом, швидко вмикайте і вимикайте світло за допомогою вимикача. Останній режим зберігається в пам’яті.
МОНТАЖ
Світильник рекомендовано встановлювати у сухих приміщеннях площею до 15м2. Мінімальна відстань між лопатями вентилятора і підлогою повинна становити 2.3м і 76 см від стіни або будь-якої перешкоди. Модель можна монтувати як на рівну, так і на похилу стелю. Основа надійно фіксується на поверхнях із бетону або дерева.
УВАГА! Для правильного монтажу та експлуатації світильника уважно прочитайте інструкцію.
Гарантійний термін виробу складає 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-CLF01-60CB |
| Вага | 3.98кг |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 300mA А |
| Матеріали | Залізо, поліпропілен, мідь |
| Потужність | 60W Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Особливості | З вентилятором |
| Пікова сила світла | 1306 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 1067mm x 337mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 5400 Lm лм |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Кут розсіювання | 140° |
| Колірна температура світла | 3000/4200/6000K |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246489959 |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
- Ціна: 3 973 ₴


