Паяльник Zhongdi 100Вт з дерев'яною ручкою TLW-100
- В наявності
- Код: 13-0304
481,21 ₴
433,09 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник Zhongdi ZD-TLW-100W призначений для пайки автомобільних радіаторів, масивних виробів, ремонту каструль і металевого посуду. Оснащений мідним жалом, що дозволяє при необхідності обточувати його до потрібної форми, а також полегшує очищення жала.
Особливості паяльника Zhongdi ZD-TLW-100W
- Дерев'яна ручка
- Змінне жало
- Без регулювання температури нагріву
Технічні характеристики паяльника Zhongdi ZD-TLW-100W
- Потужність: 100 Вт
- Напруга паяльника: 220 В
- Тип нагрівача: ніхромовий
- Тип жала: зігнуте
- Матеріал жала: мідь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Індикатор живлення | Ні |
| Знімне жало | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Паяльники |
| Потужність, Вт | 100Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,09 ₴




