

Хомут стяжки 100х3мм білий PROFIX Ціна за 100 шт (1003CT-W)
- В наявності
- Код: 8-0203W / NCT-3-100W
30,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут нейлоновий кабельний 100х3мм
В упаковці: 100 шт.
Колір: білий
Применение:Пластиковый хомут (стяжка нейлоновая), одноразового применения, предназначен для соединения гибких воздуховодов, проводов и кабеля в пучках, а так же крепления кабельных трасс. Подходит для упаковки.
Состав:
Монтажный хомут (кабельная стяжка, нейлоновый зажим) изготовлен из высококачественного нейлона. Этот технический полимер производится в основном методом литья под давлением, но может также изготавливаться путем экструдирования. Нейлон является гигроскопическим полимером, который может впитывать, но и вновь отдавать воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 3 мм |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний, Для автомобілебудування, пакувальний, Для електромонтажу, Для упаковки |
| Стан | Нове |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 2 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 22 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -45 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Ширина смуги | 3 мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Одноразове з'єднання | True |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабельні стяжки одноразові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,36 ₴




