
Хомут стяжки 150х4мм білий PROFIX Ціна за 100 шт
- В наявності
- Код: 8-0206W
52,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут нейлоновий кабельний 150х4мм
В упаковці: 100 шт.
Колір: білий, чорний
Застосування:Хомут пластиковий (стяжка нейлонова), одноразового застосування, призначений для з'єднання гнучких повітроводів, проводів і кабелю в пучках, а так само кріплення кабельних трас.
Склад:
Монтажний хомут (кабельна стяжка, нейлоновий затискач) виготовлений з високоякісного нейлону. Цей технічний полімер здійснюється в основному методом лиття під тиском, але може також виготовлятися шляхом екструдування. Нейлон є гігроскопічним полімером, який може вбирати, але і знову віддавати воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Область застосування хомута | Для кабелів, пакувальний, для упаковки, Універсальний, Для автомобілебудування, електромонтаж, Для сільського господарства |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Упаковка | Пачка |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 35 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Хомути (стяжки) кабельні |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 4 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,12 ₴




