Б/Н С НДС

Гірлянда MOTIF Star 20 Вт білий або синій, чорний провід IP44 для вулиці
978,01 ₴
- В наявності
- Код: 90012983
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Гірлянда зовнішня MOTIF Star біла, чорний дріт
Характеристика:
- Напуга, В: 220;
- Розмір, мм: 600;
- Ступінь захисту, IP: IP44;
- Матеріал: мідь, гума;
- Джерело світла: світлодіоди;
- Колір: білий;
- Потужність, Вт: 20;
- Температурний режим експлуатації, °C: від -40 до +40;
- Термін служби, рік.: необмежений;
- Гарантійний термін, міс.: 12;
- Колір дроту: чорний.
Гірлянди – це перш за все уособлення новорічних та різдвяних свят. Гірлянди на ялинках створюють атмосферу свята та веселощів. Втім гірлянди для зовнішнього використання покликані створювати таку атмосферу не тільки на свята, а й в буденні дні. Зовнішні гірлянди можуть вирізнятися багатьма параметрами, починаючи від характеристик джерел світла, розмірів, форм та способів кріплення. Але незмінними характеристиками залишаються повна захищеність від погодніх умов та тривалий рядків служби.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 110 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна фігура |
| Упаковка | Пакет |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Діаметр | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Гірлянда зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978,01 ₴



