Цифровий мультиметр UNIT UT-58C призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, частоти, ємності, температури, а також тестування діодів, транзисторів і продзвонювання ланцюга. Є функція утримання даних (HOLD). Джерелом живлення служить батарея 9В ("Крона" 6F22, NEDA 1604).
Розміри: 179 х 88 х 39 мм, Вага - 350 р.
Особливості
- Ручний вибір діапазону
- Функція утримання даних
- Сплячий режим
- Індикація низького заряду батареї
- Звукова прозвонка ланцюга
- Тест диодов
- Тест транзисторов
- Измерение температуры от -40°С до 1000°С
- Измерение постоянного напряжения: от 200 мВ до 1000 В
- Измерение переменного напряжения: от 2 В до 750 В
- Измерение постоянного тока: от 20 мкА до 20 А
- Измерение переменного тока: от 2 мА до 20 А
- Измерение частоты: от 2 кГц до 20 кГц
- Измерение сопротивления: от 200 Ом до 200 МОм
- Измерение емкости: от 2 нФ до 100 мкФ
Комплектация
- Мультиметр UNI-T UT-58C
- Щупы
- Точечная контактная термопара
- Батарея питания на 9В типа NEDA 1604
| Общие | |
| Постоянное напряжение | 200 мВ;2 В;20 В;200 В;1000 В |
| Переменное напряжение | 2 В;20 В;200 В;750 В |
| Постійний струм | 20 мкА;2 мА;20 мА;200 мА;20 А |
| Змінний струм | 2 мА;200 мА;20 А |
| Опір | 200 Ом;2 кОм;20 кОм;200 кОм;2 МОм;20 МОм;200 МОм |
| Частота | 2 кГц;20 кГц |
| Ємність | 2 нФ;200 нФ;100 мкФ |
| True RMS | немає |
| Автовідключення | є |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | ручний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | немає |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | є |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | немає |
| Харчування | батарея 9 В |
| Підключення до ПК | немає |
| Підсвічування дисплея | немає |
| Розрядність дисплея | 1999 |
| Шпаруватість | немає |
| Тест батарей | немає |
| Тест транзисторів | є |
| Утримання даних (HOLD) | є |
| Функція Max/Min | немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869,02 ₴




