
Світильник LED 18Вт врізний коло 4200К точковий LED
219 ₴
- В наявності
- Код: 39186
- +380 (97) 899-20-00
Стельові вбудовані світлодіодні світильники все частіше встановлюються в офіси, магазини. Широко використовуються і світлодіодні світильники для дому як основне освітлення і для зонування приміщень. Для цих цілей переважно застосовують стельові лампи і панелі, а також світильники downlight-даунлайт.Дуже затребуваними в цілях світлодизайну будинків є світлодіодний світильник стельового типу установки, вбудовані у панельні гіпсокартонні або пластикові підвісні стелі. Також популярні світлодіодні світильники для офісу.
Як освітлення будинку, офісу або торгового залу стельові світильники вбудованого типу повністю виправдовують усі витрати на них, так як забезпечують яскраве, рівномірне і не сліпуче світло, економлять енергію і при цьому не шкодять здоров'ю людини. Для підсвічування вітрини бутіка необхідний яскравий спрямований світло, тому великим попитом у роздрібній торгівлі користуються вбудовувані точкові світлодіодні світильники downlight даунлайт.
Downlight (даунлайт) - це світлодіодний світильник точкового типу, що дають спрямований потік світла і відрізняються компактністю. Вони бувають фіксованими і рухливими. Точкові світильники з рухомий конструкцією дозволяють зонувати простір приміщення в залежності від ситуації, підсвічуючи певні ділянки.
Характеристика:
Клас энергопотербления: A++
Потужність: 18w
Напруга, V: 95-240
Розміри, мм: 225*19
Термін служби, ч.: 35 000
Температура: денне світло
Світловий потік: 1260 Lm
Температурний режим, C : -20 +40
Тип: Точкові світильники
Вид монтажу: Вбудований
Види LED світильників: Точковий
Кут розсіювання: 160
Рівень захисту: IP 20
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Точкові світильники |
| Тип монтажу | Врізний |
| Серія | Точкові світильники LED Даунлайт Downlight |
| Потужність, Вт | 18Вт |
- Ціна: 219 ₴






