Лоток 500х50 Light перфорований
- В наявності
- Код: 3526707
5 200,20 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Лоток перфорований 500х50 Light призначений для організації кабельних трас як в приміщення, так і зовні.
Характеристики:
- Розмір: 500х50 мм
- Довжина: 3 м
- Тип поверхні: листова сталь оцинкована за методом Сендимира
- Ступінь захисту: IP 20
ВАЖЛИВО!!! Зверніть увагу, ціна вказана за 1 метр, довжина лотка становить 3 метри!!!
Придбати лоток перфорований 500х50 Light в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип конструкції | Перфорована |
| Тип системи | Лоток монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 500 |
| Тип обладнання (вироби) | Лоток перфорований, Лоток металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200,20 ₴




