Короб 40х16мм коричневый пластиковий кабель-канал Оміс ЦІНА ЗА 2 МЕТРА
- Під замовлення
- Код: kkk_40х16
Відправка з 14 квітня 2026137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Короб пластиковый, он же кабельный канал - предназначен для прокладки в нем кабеля и провода в помещение. В основном изготавливается из жесткого ПВХ стойкого к механическим повреждениям. Толщина пластикового короба зависит напрямую от его размера (от 1мм до 2мм). кабельный канал имеет двойном замок на крышке, что увеличивает жесткость конструкции.
Характеристики:
- Розмір: 40х16 мм
- Довжина: 2 м
- Колір: коричневий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2м!!! 1м не відрізається!!!
Купити короб пластиковий 40х16 мм в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії пластикового короба 40х16 мм, ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40х16 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
- Ціна: 137 ₴




