Короб 68х17мм 2,2 м підлоговий Білий бордюр-наличник Оміс
- Під замовлення
- Код: nk_68x17x2200
Відправка з 14 квітня 2026390 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короб 68х17мм 2,2 м підлоговий Білий бордюр-наличник Оміс
Підлоговий короб (лиштва, бордюр) - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі або на стіні. Відмінно підійде для оформлення дверних прорізів - приховати місця з'єднання між дверним полотном і коробкою.
Характеристики:
- Розмір: 68х17х2200 мм
- Колір: білий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2.2 м!!! 1м не відрізається!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 68х17 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




