Монтажний Короб EURO 45 100х53х2000 Rapid 45
- Під замовлення
- Код: uero_45
Відправка з 18 квітня 2026379 ₴/м
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Монтажний короб EURO 45 призначений для монтажу обладнання стандарту 45х45 мм Комплексна система для прокладки кабелю та встановлення у ній всіх видів розеток і вимикачів. Монтаж здійснюється на стіну або підлогове виконання.
Характеристики:
- Розмір: 100х53х2000
- Колір: білий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2м!!! 1м не відрізається!!!
Купити монтажний короб EURO 45 в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії монтажного короба EURO 45, ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 100х53х2000 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
- Ціна: 379 ₴/м




