Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Короб пластиковий 50х12мм підлоговий - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі.
Призначення:
- прокладка кабелів по підлозі
Умови монтажу:
- для стикування коробів з аксесуарами, а також з підлоговими башточками BUS серії "In-liner Front" та з алюмінієвими колонами серії "In-Liner Aero", необхідно зрізати по 5 мм з кожного боку м'які вставки на кришках короба, щоб ввести кришку короба всередину аксесуара, башточки або підстави колони.
Характеристики:
- короб має всередині 2 відсіку
- дно суцільне без перфорацій
- м'які бічні вставки на кришках (герметизація та амортизація)
- випускається відрізками довжиною 2 метри
Купити короб пластиковий 50х12мм підлоговий CSP-F чорний (RAL 7021) в Україні та Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії коробів пластикових 50х12мм підлогових CSP-F чорний (RAL 7021) ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.3 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Маса | 0.275 кг |
| Ширина | 61.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип обладнання (вироби) | Короб підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 609,60 ₴




