Короб 90х50мм алюмінієвий з 1 кришкою срібний 2м (упаковка 6м) DKC
Алюмінієвий Короб 90х50мм (з 1 кришкою) срібний - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі або на стіні.
Призначення:
- Прокладання кабелів та встановлення ЭУИ
Характеристики:
- Матеріал: алюміній
- Захисна плівка
- Можливість установки перегородки
- Випускаються у відрізках довжиною 2 метри
- Колір: сірий металік RAL9006
- Ступінь захисту: IP40
- Довжина, мм: 2000
- Тип: электроустановочный
- Для електроустановочних виробів, серія BRAVA, VIVA, 45х45
- Висота номінальна, мм: 50
- Ширина номінальна, мм: 90
- Наявність кришки: є
- Кількість направляючих для роздільників: 1
- Ударна міцність, Дж: 20
- Т. В. З., мм2: 3682
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип системи | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47.1 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Маса | 1.592 кг |
| Ширина | 86.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Розмір (") | 90х50 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
| Колір | Срібло |
| Колір корпусу | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 827,20 ₴




