Короб 140х50мм алюмінієвий з 2 кришками срібний 2м (упаковка 6м) DKC
- В наявності
- Код: 1499
39 025,80 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короб 140х50мм алюмінієвий з 2 кришками срібний 2м (упаковка 6м) DKC
Алюмінієвий Короб 140х50мм (з 2 кришками) срібний - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі або на стіні.
Призначення:
- Прокладання кабелів та встановлення ЭУИ
Характеристики:
- Матеріал: алюміній
- Захисна плівка
- Можливість установки перегородки
- Випускаються у відрізках довжиною 2 метри
- Колір: сірий металік RAL9006
- Ступінь захисту: IP40
- Довжина, мм: 2000
- Тип: электроустановочный
- Для електроустановочних виробів, серія BRAVA, VIVA, 45х45
- Висота номінальна, мм: 50
- Ширина номінальна, мм: 140
- Наявність кришки: є
- Кількість направляючих для роздільників: 2
- Ударна міцність, Дж: 20
- Т. В. З., мм2: 3682
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип системи | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Маса | 2.612 кг |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Розмір (") | 140х50 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
| Колір | Срібло |
| Колір корпусу | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 025,80 ₴




