

КГНВ 3х2,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: kgnv3x2.5
67,10 ₴/м
Мінімальне замовлення — 10 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Кабель гнучкий мідний КГНВ використовується для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Кабель гнучкий негорючий мідний КГНВнг і КГНВнгLS використовують для підключення пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від мінус 40 °З до плюс 50 °З, де завищені вимоги за протипожежним заходам: по захисту людей і матеріальних цінностей.
Конструкція:
- Кабель гнучкий КГНВ має круглі мідні скручені багатодротові струмопровідні жили, 5 класу гнучкості.
- Изоляция и оболочка: Изоляция кабелей гибких КГНВ выполнена из поливинилхлоридного пластиката ПВХ, для изоляции КГНВнг используют поливинилхлоридный пластикат с пониженной горючестью, а для изоляции КГНВнгLS используется поливинилхлоридный пластикат с пониженной горючестью и с пониженным дымогазовыделением.
Срок службы не менее 4 лет.
Вся продукция сертифицирована.
ВАЖНО!!!
Кабель отрезается от 10м!!!
Купить кабель гибкий КГНВ 3х2.5в Украине и Киеве Вы можете, связавшись с нами по телефону или оформив заказ через сайт интернет-магазина "220UA".
При великому замовленні гнучкого кабелю КГНВ 3х2.5ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | Силовий |
| Маса | 0.18 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Колір ізоляції | Синій |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Форма перерізу | Кругла |
| Емальоване покриття | Ні |
| Скрутка жил | Ні |
| Зовнішній діаметр | 10.7 мм |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 10.7 мм |
| Максимальна радіус вигину | 85.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
| Кількість жив | 3 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 2.5 |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 67,10 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м




