

КГНВ 4х2,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: kgnv 4х2.5
Відправка з 09 квітня 202675,24 ₴/м
Мінімальне замовлення — 10 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Кабель гнучкий мідний КГНВ використовується для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Кабель гибкий негорючий медный КГНВнг и КГНВнгLS используют для подключения передвижных механизмов к электрическим сетям при изгибах с радиусом не менее 8 диаметров кабеля, при температуре окружающей среды от минус 40 °С до плюс 50 °С, где завышенные требования по противопожарным мерам: по защите людей и материальных ценностей.
Конструкция:
- Кабель гибкий КГНВ имеет круглые медные многопроволочные скрученные токопроводящие жилы, 5 класса гибкости.
- Изоляция и оболочка: Изоляция кабелей гибких КГНВ выполнена из поливинилхлоридного пластиката ПВХ, для изоляции КГНВнг используют поливинилхлоридный пластикат с пониженной горючестью, а для изоляции КГНВнгLS используется поливинилхлоридный пластикат с пониженной горючестью и с пониженным дымогазовыделением.
Срок службы не менее 4 лет.
Вся продукция сертифицирована.
ВАЖНО!!!
Кабель отрезается от 10м!!!
Купить кабель гибкий КГНВ 4х2.5Украине и Киеве Вы можете, связавшись с нами по телефону или оформив заказ через сайт интернет-магазина "220UA".
При великому замовленні гнучкого кабелю КГНВ 4х2.5ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.22 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Колір ізоляції | Синій |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Форма перерізу | Кругла |
| Скрутка жил | Ні |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 11.5 мм |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 11.5 мм |
| Максимальна радіус вигину | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
| Кількість жив | 4 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 2.5 |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 75,24 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м




