

КГНВ 5х1,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- Під замовлення
- Код: kgnv 5х1.5
Відправка з 11 травня 202667,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
КГНВ 5х1,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
Кабель гнучкий мідний КГНВ використовується для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Кабель гнучкий негорючий мідний КГНВнг і КГНВнгLS використовують для підключення пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від мінус 40 °З до плюс 50 °З, де завищені вимоги за протипожежним заходам: по захисту людей і матеріальних цінностей.
Конструкція:
- Кабель гнучкий КГНВ має круглі мідні скручені багатодротові струмопровідні жили, 5 класу гнучкості.
- Ізоляція і оболонка: Ізоляція кабелів гнучких КГНВ виконана з полівінілхлоридного пластикату ПВХ, для ізоляції КГНВнг використовують полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю, а для ізоляції КГНВнгLS використовується полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю та зі зниженим димогазовиделеніем.
Термін служби не менше 4 років.
Вся продукція сертифікована.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.19 кг/м |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 5 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 11.3 мм |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Синій |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна радіус вигину | 90.4 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість жив | 5 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 1.5 |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
- Ціна: 67,10 ₴




