

КГНВ 5х6 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: kgnv 5х6
Відправка з 11 травня 2026200,97 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Кабель гнучкий мідний КГНВ використовується для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Кабель гибкий негорючий медный КГНВнг и КГНВнгLS используют для подключения передвижных механизмов к электрическим сетям при изгибах с радиусом не менее 8 диаметров кабеля, при температуре окружающей среды от минус 40 °С до плюс 50 °С, где завышенные требования по противопожарным мерам: по защите людей и материальных ценностей.
Конструкция:
- Кабель гибкий КГНВ имеет круглые медные многопроволочные скрученные токопроводящие жилы, 5 класса гибкости.
- Ізоляція і оболонка: Ізоляція кабелів гнучких КГНВ виконана з полівінілхлоридного пластикату ПВХ, для ізоляції КГНВнг використовують полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю, а для ізоляції КГНВнгLS використовується полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю та зі зниженим димогазовиделеніем.
Термін служби не менше 4 років.
Вся продукція сертифікована.
ВАЖЛИВО!!!
Кабель відрізається від 10м!!!
Купити кабель гнучкий КГНВ 5х6 в Україні та Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При великому замовленні гнучкого кабелю КГНВ 5х6 ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | Силовий |
| Маса | 0.48 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 5 |
| Колір ізоляції | Синій |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Форма перерізу | Кругла |
| Емальоване покриття | Ні |
| Скрутка жил | Ні |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 16 мм |
| Максимальна радіус вигину | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
| Кількість жив | 5 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 6 |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 200,97 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




