КГНВ-М 7х1,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- В наявності
- Код: kgnvm 7х1.5
109,89 ₴
104,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КГНВ-М 7х1,5 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
Кабелі гнучкі КГНВ-МУ призначені для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при допустимій температурі нагріву струмопровідних жил до 70°С, при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Конструкція КГНВ-М:
- Круглі мідні багатодротяні жили скручені (5 клас ГОСТ 22483-74).
Ізоляція і оболонка КГНВ-М:
- Полівінілхлоридний пластикат.
Вся продукція сертифікована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.274 кг/м |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 7 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 13.1 мм |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Синій |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна радіус вигину | 104.8 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 13.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість жив | 7 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 1.5 |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,40 ₴




