Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з люмінесцентною підсвіткою на струбцині 8066D2-4C
- В наявності
- Код: 14-0031
2 208 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Лампа-лупа 8066D2-4C збільшувальна настільна, косметологічна, з люмінесцентним кругової (безтіньовий) підсвічуванням, загальна споживана потужність: 22 Вт, на струбцині, збільшення 5-ть діоптрій, d=130мм.
Характеристики:
- Розмір лінзи: 130 мм
- Матеріал лінзи: скло
- Оптична сила лінзи: 5 дптр
- Джерело світла: люмінесцентна лампа
- Тип підсвічування: бестеневая
- Загальна споживана потужність: 22 Вт
- Система запуску: з електронним баластом
- Стандартне кріплення: настільний кронштейн (струбцина)
- Живлення: 220-240 В
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв, читання, шиття, вишивання, в'язання і т. д.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі-лупі використовують високопрозорі скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Найбільшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, оскільки зі збільшенням кратності зростають абераційні спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує термін служби лампи лупи більш ніж у 2 рази та виключає мерехтіння.
Конструкція лампи-лупи (збільшувальної лінзи з підсвічуванням) дозволяє підсвічувати та розглядати предмети через лупу, перебуваючи на своєму робочому місці. Це незамінно при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях тощо. Лупа (збільшувальне скло) виготовлена зі скла, а не пластику, люмінісцентне підсвічування забезпечить добре освітлення, при цьому загальна споживана потужність всього 22 Вт.
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна |
| Форм-фактор | Лампа |
| Колір | Білий |
| Кратність збільшення | 5 |
| Напруга | 220 |
- Ціна: 2 208 ₴










