Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з LED підсвіткою на струбцині чорна ZD-129В
- В наявності
- Код: 14-0033
3 442,82 ₴
2 685,40 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Лампа-лупа ZD-129В збільшувальна настільна, косметологічна, з люмінесцентним кругової (безтіньовий) підсвічуванням, загальна споживана потужність: 22 Вт, на струбцині, збільшення 5-ть діоптрій, d=127мм.
Характеристики:
- Розмір лінзи: 127 мм
- Матеріал лінзи: скло
- Оптична сила лінзи: 5 дптр
- Джерело світла: люмінесцентна лампа
- Тип підсвічування: бестеневая
- Загальна споживана потужність: 22 Вт
- Система запуску: з електронним баластом
- Стандартне кріплення: настільний кронштейн (струбцина)
- Живлення: 220-240 В
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв, читання, шиття, вишивання, в'язання і т. д.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі-лупі використовуються высокопрозрачные скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Більшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, так як із збільшенням кратності ростуть аберрационные спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує строк служби лампи лупи більш ніж в 2 рази і виключає мерехтіння.
Конструкция лампы-лупы (увеличительной линзы с подсветкой) позволяет подсвечивать и рассматривать предметы через лупу, находясь на своем рабочем месте. Это незаменимо при маникюре, косметологических процедурах, медицинских манипуляциях и т. д. Лампа с подсветкой и лупой легко перемещается в радиусе штатива, благодаря специальной конструкции "голова" лампы-лупы (пантограф) не падает. Лупа (увеличительное стекло) изготовлена из стекла, а не пластика, люминисцентная подсветка обеспечит хорошую освещенность, при этом общая потребляемая мощность всего 22 Вт.
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для рукоділля |
| Форм-фактор | Лампа |
| Кратність збільшення | 5 |
| Напруга | 220 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 685,40 ₴




