
Коробка для заливки в бетон для лючка на 3 модулі, 54000 Legrand
309,02 ₴
- В наявності
- Код: 54000
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажна металева коробка 54000 Legrand використовується для монтажу в підлогу під заливку. Мінімальна глибина виїмки стяжки підлоги становить 6 див. Також дана коробка може користуватися для монтажу лючка в стіл. В цьому випадку повинна бути можливість твердого і міцного кріплення коробки до стільниці. Зверху до монтажній коробці закріплюється корпус 3-х модульного лючка з допомогою гвинтів. Поставляється з кришкою.
Характеристики:
- Виробник: Legrand (Легранд, Франція)
- Група вироби: Вбудовані блоки розеткові
- Кількість модулів для установки розеток: 3
- Габаритні розміри коробки Дхшхв: 100x100x61,2 мм
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Захисна кришка | True |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61.2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Монтажна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,02 ₴


