
Коробка для заливки в бетон для лючка на 8 модулів, 54003 Legrand
965,70 ₴
- В наявності
- Код: 54003
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажна металева коробка 54003 Legrand використовується для монтажу в підлогу під заливку бетоном. До коробки кріпиться корпус 8-і модульного лючка (наприклад, артикул 54018). Мінімальна глибина виїмки стяжки підлоги становить 6 див. Також дана коробка може використовуватися для монтажу лючка в стіл. В цьому випадку повинна бути можливість твердого і міцного кріплення коробки до стільниці. Зверху до монтажній коробці закріплюється корпус 8-і модульного лючка з допомогою гвинтів. Коробка поставляється з захисною пластиковою кришкою в комплекті.
Характеристики:
- Виробник: Legrand (Легранд, Франція)
- Група вироби: Вбудовані блоки розеткові
- Кількість модулів для установки розеток: 8
- Габаритні розміри коробки Дхшхв: 255x100x61,2 мм
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Захисна кришка | True |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61.2 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Монтажна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965,70 ₴


