Щит мультимедійний Hager 543х460х98 внутрішній 3 ряду Golf VF318PZF
- В наявності
- Код: VF318PZF
3 630,90 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Мультимедійний щит Hager Golf VF318PZF - щит для слабкострумового обладнання з пластикової перфорованої дверцятами. Щит виконаний з пластмаси. Установка дверцята праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки; Дверцята відкриваються на 180°.
У комплекті поставки входять:
- Корпус щита
- Пластикова біла дверцята з отворами для вентиляції
- Перфорована монтажна панель
- Паспорт виробу
Для создания единого дизайна электрощитовой можно объединить электрический и слаботочный щиты Golf. Для этого, необходимо установить адаптер вертикального соединения щитов VZ861N. Совместим с электрическими щитами, имеющими по 18 модулей в ряду (VF118PD, VF218PD, VF318PD, VF418PD). При монтаже, к общей высоте ниши для установки в стену сборки щитов, необходимо прибавлять 38 мм.
Технические данные слаботочного щита Hager VF318PZF:
- Условное количество рядов: 3
- Способ монтажа: встраиваемый в стену (скрытый)
- Материал корпуса: пластик
- Материал дверца: пластик
- Цвет дверцы: белый RAL 9010
- Габаритні розміри щита по корпусу, ШхВхГ: 460х543х98 мм
- Габаритні розміри ніші в стіні, ШхВхГ: 426х507х72 мм
- Серія: Golf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 507 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 426 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості монтажу | Вбудовуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип | Щит |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
- Ціна: 3 630,90 ₴




