Щит мультимедійний Hager 500х390х99 зовнішній 3 ряду Golf VS318PZF
- Під замовлення
- Код: VS318PZF
Відправка з 05 травня 20263 630,90 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійний щит Hager Golf VS318PZF - щит для слабкострумового обладнання з пластикової перфорованої дверцятами. Щит виконаний з пластмаси. Установка дверцята праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки; Дверцята відкриваються на 180°.
У комплекті поставки входять:
- Корпус щита
- Пластикова біла дверцята з отворами для вентиляції
- Перфорована монтажна панель
- Паспорт виробу
Технічні дані слабкострумового щита Hager VS318PZF:
- Умовна кількість рядів: 3
- Спосіб монтажу: навісний
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверцята: пластик
- Колір дверцят: білий RAL 9010
- Габаритні розміри щита (ШхВхГ): 390х500х99 мм
- Серія: Golf
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості монтажу | Вбудовуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип | Щит |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630,90 ₴




