Щит мультимедійний Hager 630х348х94,5 внутрішній 3 ряду металева дверцята Volta VU36NWB
- В наявності
- Код: VU36NWB
2 975,77 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hager Volta VU36NWB — професійний електричний щит для розподілу слабкострумових ліній (3-х рядний).
Опис слабкострумового щита Hager — Volta VU36NWB:
— Професійний електричний щит для розподілу слабкострумових ліній.— 3-х рядний.
— Для розведення слабкострумових мереж. Потрібна додаткова комплектація.
Щит поставляється
— без патч-панелі з власниками
— без розеткового модуля
— без супорта для медіа пристроїв
— Монтаж: внутрішній
— Колір: Білий
Технічні характеристики VU36NWB:
Ступінь захисту IP: 30Клас захисту: ІІ
Кількість модулів: 12 + 2 додаткових
Тип монтажу: Прихований
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал рамки дверцят: Оцинкована сталь(порошкове фарбування)
Колір: білий
Колір код RAL: 9010
Габаритні розміри слабкострумового щитка VU36NWB:
Габаритні розміри - висота: 630 ммГабаритні розміри - ширина: 348 мм
Габаритні розміри - глибина: 94,5 мм
Розмір вирізу ніші у бетонній стіні під щит VU36NWB:
— висота: 615 мм
— ширина: 335 мм
— глибина: 90 мм
Розмір вирізу ніші в М\До стіни під щит VU36NWB:
— висота: 595 мм
— ширина: 314,5 мм
— глибина: 87 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | IP30 |
| Особливості монтажу | Вбудовуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Щит |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975,77 ₴




