Щит мультимедійний Hager 836х335х90 внутрішній 5 рядів металева дверцята Volta VU60NWB
- В наявності
- Код: VU60NWB
5 496,33 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hager Volta VU60NWB — професійний електричний щит для розподілу слабкострумових ліній (5-ти рядний).
Технічні характеристики VU60NWB:
- Ступінь захисту IP: 30
- Клас захисту: ІІ
- Кількість модулів на DIN-рейці: 12 + 2 додаткових
- Тип монтажу: Прихований
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал рамки дверцят: Оцинкована сталь (порошкове фарбування)
- Колір: білий
- Колір код RAL: 9010
Габаритні розміри слабкострумового щита VU60NWB:
- Висота: 755 мм
- Ширина: 348 мм
- Глибина: 94,5 мм
Розмір вирізу ніші в стіні під щит VU60NWB:
- Висота: 846 мм
- Ширина: 335 мм
- Глибина: 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 846 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | IP30 |
| Особливості монтажу | Вбудовуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Щит |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 496,33 ₴




