Hager Volta VA36NW — професійний мультимедійний електричний щит для розподілу слабкострумових сигналів (мереж інтернет, телефонних ліній, підключення модемів, відеокарт, блоків живлення домофона і т. д).
Комплектація щита Hager — Volta VA36NW:
- 12-кратна RBP патч-панель з власниками
- 3-кратний розетковий модуль з адаптерами
- супорт для медіа пристроїв
- направляючі, скоби для кабелю
- притискна кліпса для документів і схем
Технічні характеристики VA36NW:
- Ступінь захисту IP: 30
- Клас захисту: ІІ
- Кількість модулів: 12 + 2 додаткових
- Тип монтажу: Накладний
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал рамки дверцят: Оцинкована сталь(порошкове фарбування)
- Колір: білий
- Колір код RAL: 9010
Габаритні розміри слабкострумового щита VA36NW:
- Висота: 515 мм
- Ширина: 305 мм
- Глибина: 92,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 515 мм |
| Глибина | 92.5 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | IP30 |
| Особливості монтажу | Навісний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Щит |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 710 ₴




