Щит мультимедійний Hager 650x550x160 на 48 модулів зовнішній Univers FWB42K1
- В наявності
- Код: FWB42K1
14 211,47 ₴
- +380 (97) 899-20-00
У стандартну комплектацію щитів входить корпус шафи, дверцята, дін-рейки і шасі дін-рейок, самозажимні клеми Quick Connect PE + N, що забезпечує швидке і надійне підключення проводів всередині щита, мембранний фланець під введення кабелів різного діаметру, пластроны для захисту від дотиків до струмоведучих частин і упаковка.
Опціонально замовляється замок з ключами, кожух для вводу зверху кабельного каналу, пломбировочная кришка та ін.
Є можливість вбудовувати в нішу щити FW для відкритої установки за допомогою рамки для монтажу в нішу (артикули FZ011B–FZ014B, FZ021B-FZ024B, FZ11B-FZ14B, FZ21B-FZ24B, FZ31B-FZ34B).
Технічні характеристики FWB42K1:
- Щит розподільний, електричний Univers
- Категорія : Hager FW
- Для модульних апаратів до 125 А.
- Для відкритої проводки, прихованої проводки або частково утопленого монтажу.
- Глибина щита 160 мм для відкритої установки .
- Комплектний розподільчий щит з дверима, несучим каркасом і кришкою для захисту від дотику.
- З клемами QuickConnect.
- Кабельні вводи зроблені вгорі і внизу.
- Колір: RAL 9010 (білий).
- Ступінь захисту: IP44
- Кількість модулів у щиті: 48 мод.
- Розміри ВхШхГ(мм): 650x550x160 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
- Ціна: 14 211,47 ₴




